​​​​Příslušenství Stralis


NOVÝ STRALIS v současnosti představuje špičku v kategorii těžkých nákladních vozidel. Nabízí balík produktů a speciálně upravených služeb zaměřených na produktivitu a tvorbu zisku v reálném provozu přepravních firem.


NOVÝ STRALIS je také TCO2 CHAMPION, a to díky své nízké spotřebě i emisím a také velmi příznivým celkovým nákladům na údržbu. Vozidlo prošlo komplexní proměnou od motoru po pneumatiky; byla pro něj vyvinuta nová elektrická / elektronická architektura; je osazeno špičkovou převodovkou, novou zadní nápravou i jejím odpružením.


V souladu s pokročilými vlastnostmi vozidla přináší IVECO Accessories příslušenství, které je vyvinuté přímo pro váš NOVÝ STRALIS. Toto příslušenství vám zajistí skvělé podmínky pro každodenní činnost a řízení vozidla.


Svůj NOVÝ Stralis si můžete přizpůsobit podle vlastních představ. Lze například obohatit jeho styl prostřednictvím řady špičkových chromovaných detailů a jeho bezpečnost zvýšit speciálními sadami LED světel. Dodatečná aktivní a pasivní bezpečnost a zabezpečovací systémy vám pomohou lépe ochránit váš NOVÝ STRALIS i jeho náklad, zatímco špičkové technické příslušenství vám na palubu přinese dotek budoucnosti. A v neposlední řadě si můžete pohodlí v kabině svého vozidla upravit na míru díky široké paletě příslušenství navrženého tak, aby byl váš život na jeho palubě co nejproduktivnější a nejpohodlnější.


Příslušenství Iveco: nekonečný výběr produktů. Rozdíl spočívá v detailech.

Staňte se součástí nové generace. Jezděte jako šampion.​

​​