​Příslušenství New Daily​

NOVÁ DAILY E6

Věrna svému přirozenému instinktu předvídat vaše potřeby v oblasti podnikání se Nová Daily může navíc pochlubit sílou, variabilitou a výkonem, tedy mnoha novými prvky, které z ní činí nového a zručného pomocníka pro vaše podnikání.

Nové technologie, které vám pomohou lépe řídit provoz vašeho vozidla a dosáhnout nižších celkových nákladů na vlastnictví. Nové motory Euro 6, které jsou čistší a mnohem efektivnější pro skutečně udržitelnou dopravu. Nová dimenze komfortu pro absolutní potěšení z jízdy a maximální úroveň konektivity umožňující plnou integraci vašeho mobilního zařízení s vozidlem.

Díky IVECO Accessories může být vaše práce a jízda ještě více vzrušujícím a jedinečným zážitkem, a to díky kompletní řadě výrobků navržených pro vás.
V závislosti na vaší osobnosti a vašem podnikání můžete zvýšit variabilitu svého vozidla s využitím široké škály volitelných prvků nebo jeho profitabilitu díky aerodynamickým řešením pro úsporu paliva. Doplňkové systémy aktivní a pasivní bezpečnosti vám pomohou lépe chránit vaši Daily, zatímco hi-tech příslušenství přinese na palubu vašeho vozidla budoucnost. Již tak vysokou úroveň konektivity lze posílit řadou zařízení, od GPS lokátoru příští generace až po kompletní multimediální systém. A v neposlední řadě si můžete komfort své Nové Daily uzpůsobit vlastním potřebám díky komplexní škále příslušenství, které vám zpříjemní pobyt na palubě vozidla dle vašich přání.

Věřte svému instinktu. Užívejte si své podnikání.