ZÁKAZNICKÝ SERVISNÁHRADNÍ DÍLY

Závazkem společnosti IVECO je chránit hodnotu, výkonnost a produktivitu vašeho vozidla v průběhu času a zajistit vám duševní pohodu.

Volbou IVECO jste zvolili kvalitu. Nikdo není schopen poskytnout lepší záruku na výrobky, řešení a služby šité na míru pro vaše vozidlo a vaši misi než společnost IVECO. Se společností IVECO se můžete s jistotou spolehnout na nejlepší údržbu, VYSOCE VÝKONNÉ DÍLY a kvalifikované odborníky, kteří jsou připraveni vám kdykoli a kdekoli pomoci.

VŽDY PO VAŠEM BOKU

Společnost IVECO významně investovala do zákaznického centra, speciálně vybudovaného bodu prvního kontaktu pro zákazníky pro případ neočekávané poruchy vozidla.

LOGISTIKA

IVECO ví, jak je důležité minimalizovat prostoje vozidla a vrátit se k práci co možná nejrychleji.

Za tímto účelem společnost provozuje efektivní a vyspělý systém nákupu a distribuce svých originálních náhradních dílů.
​​
5 hodnot IVECO

Řízené procesy

Standardy kvality, pokud jde o suroviny a výrobní procesy


​​​​​​​​​​​​​IVECO zaručuje, že výrobky a dodavatelé splňují standardy kvality, pokud jde o suroviny a výrobní procesy, v celém dodavatelském řetězci pro náhradní díly.​

Certifikovaná spolehlivost

Nejpřísnější zkoušky kvality pro zajištění shody, robustnosti, bezpečnosti a odolnosti


Originální díly IVECO Genuine Parts jsou navrženy pro vaše vozidlo a procházejí nejpřísnějšími zkouškami kvality z hlediska shody, robustnosti, bezpečnosti a odolnosti. Vydrží déle a v průběhu času dosahují lepší výkonnosti.

Vyspělá logistika

Stabilní dostupnost nebo dodávky do 24 hodin


​​

IVECO zaručuje stabilní dostupnost náhradních dílů nebo dodávky do 24 hodin a rovněž sledovatelnost ze skladu až do místa určení.

Kvalifikovaná asistence

Vynikající servisní výkonnost díky dlouhodobým zkušenostem


​​​

Autorizovaná servisní síť IVECO zaručuje vynikající servisní výkonnost díky dlouhodobým zkušenostem, průběžnému školení, neustálé aktualizaci diagnostických nástrojů a vysoce specializovaným mechanikům. A na silnici je společnost IVECO díky své službě IVECO Assistance Non-stop připravena poskytnout vám podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.​

Celkové náklady na vlastnictví (TCO)

Snižte celkové náklady na vlastnictví vašeho vozidla


​​

Díky optimalizaci termínů plánované údržby a nabídce speciálních balíčků originálních dílů (Genuine Parts) v rámci programů IVECO Elements budete schopni významně snížit celkové náklady na vlastnictví svého vozidla a souběžně zachovat vysokou zůstatkovou hodnotu.

​​