ZÁKAZNICKÝ SERVISNÁHRADNÍ DÍLY

Závazkem společnosti IVECO je chránit hodnotu, výkonnost a produktivitu vašeho vozidla v průběhu času a zajistit vám duševní pohodu.

Volbou IVECO jste zvolili kvalitu. Nikdo není schopen poskytnout lepší záruku na výrobky, řešení a služby šité na míru pro vaše vozidlo a vaši misi než společnost IVECO. Se společností IVECO se můžete s jistotou spolehnout na nejlepší údržbu, VYSOCE VÝKONNÉ DÍLY a kvalifikované odborníky, kteří jsou připraveni vám kdykoli a kdekoli pomoci.

ZÁKAZNICKÝ <span style="color: #0d4ba0">SERVIS</span> A <span style="color: #0d4ba0">NÁHRADNÍ DÍLY
</span>

VŽDY PO VAŠEM BOKU

Společnost IVECO významně investovala do zákaznického centra, speciálně vybudovaného bodu prvního kontaktu pro zákazníky pro případ neočekávané poruchy vozidla.

<span style="color: #0d4ba0">
LOGISTIKA

</span>

LOGISTIKA

IVECO ví, jak je důležité minimalizovat prostoje vozidla a vrátit se k práci co možná nejrychleji.

Za tímto účelem společnost provozuje efektivní a vyspělý systém nákupu a distribuce svých originálních náhradních dílů.

​​
5 hodnot IVECO

Řízené procesy

Standardy kvality, pokud jde o suroviny a výrobní procesy


​​​​​​​​​​​​​IVECO zaručuje, že výrobky a dodavatelé splňují standardy kvality, pokud jde o suroviny a výrobní procesy, v celém dodavatelském řetězci pro náhradní díly.​

Certifikovaná spolehlivost

Nejpřísnější zkoušky kvality pro zajištění shody, robustnosti, bezpečnosti a odolnosti


Originální díly IVECO Genuine Parts jsou navrženy pro vaše vozidlo a procházejí nejpřísnějšími zkouškami kvality z hlediska shody, robustnosti, bezpečnosti a odolnosti. Vydrží déle a v průběhu času dosahují lepší výkonnosti.

Vyspělá logistika

Stabilní dostupnost nebo dodávky do 24 hodin


​​

IVECO zaručuje stabilní dostupnost náhradních dílů nebo dodávky do 24 hodin a rovněž sledovatelnost ze skladu až do místa určení.

Kvalifikovaná asistence

Vynikající servisní výkonnost díky dlouhodobým zkušenostem


​​​

Autorizovaná servisní síť IVECO zaručuje vynikající servisní výkonnost díky dlouhodobým zkušenostem, průběžnému školení, neustálé aktualizaci diagnostických nástrojů a vysoce specializovaným mechanikům. A na silnici je společnost IVECO díky své službě IVECO Assistance Non-stop připravena poskytnout vám podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.​

Celkové náklady na vlastnictví (TCO)

Snižte celkové náklady na vlastnictví vašeho vozidla


​​

Díky optimalizaci termínů plánované údržby a nabídce speciálních balíčků originálních dílů (Genuine Parts) v rámci programů IVECO Elements budete schopni významně snížit celkové náklady na vlastnictví svého vozidla a souběžně zachovat vysokou zůstatkovou hodnotu.

​​