UPTIME GUARANTEE

Jako záruku spolehlivosti nákladního vozidla a excelence servisní sítě nabízí společnost IVECO zcela novou GARANCI PROVOZUSCHOPNOSTI (UPTIME GUARANTEE). 

Pokud by se NOVÝ STRALIS stal nepojízdným z technických důvodů, s GARANCÍ PROVOZUSCHOPNOSTI bude opraven do 24 hodin od přijetí ve středisku IVECO TRUCK STATION (časový harmonogram dle rozhodnutí zákaznického centra IVECO CUSTOMER CENTRE). 

IVECO poskytne zákazníkovi denní kompenzaci za každých 24 hodin prostoje v servisní dílně (*). 

GARANCE PROVOZUSCHOPNOSTI je součástí standardního krytí pro NOVÝ STRALIS XP / NP a je nedílnou součástí smluv ELEMENTS 3XL / 2XL (**). 

(*) až 4 dny
(**) až 4 roky pro XP / 5 let pro NP

<span style="color: #0d4ba0">UPTIME </span>GUARANTEE

IVECO TRUCK STATION:
PARTNER NAPŘÍČ EVROPOU.

Řídit NOVÝ STRALIS znamená nebýt nikdy sám: zákazníci se mohou spolehnout na střediska IVECO TRUCK STATION, která se nacházejí na všech hlavních evropských trasách. 

Střediska TRUCK STATION poskytují širokou škálu služeb údržby a asistenčních služeb – včetně rychlých oprav s originálními díly IVECO, odtahovou službou, pneuservisem, karosárnou, doplňováním AdBlue® a myčkou (***).  

(***) Dostupnost služeb si ověřte ve vašem servisním středisku Truck Station.

Přijetí v nejbližším servisním středisku TRUCK STATION si můžete rezervovat prostřednictvím aplikace, telematického systému nebo telefonicky přes ZÁKAZNICKÉ CENTRUM ASSISTANCE NON STOP 24/7.

Střediska TRUCK STATION musí pro zařazení do této sítě splnit přísná kritéria a musí vynikat poskytováním prvotřídního servisu na základě zkušeností a péče o zákazníka: jejich úkolem je snižovat prostoje a zlepšovat produktivitu nákladního vozidla řešením problémů tím nejlepším, nejrychlejším a nejprofesionálnějším způsobem.