TCO / TOTAL COST OF OWNERSHIP

TCO (Total Cost of Ownership) jsou celkové náklady na užitkové vozidlo po celou dobu jeho životního cyklu. Kontrola tohoto ukazatele je sice často složitá, ale je to ve většině případů vítězná strategie k řízení podniku.

<span style="color: #0d4ba0">TCO</span> CALCULATOR

TCO CALCULATOR

Ve společnosti IVECO se staráme o vaše náklady a chápeme, jak je pro vás důležité náklady předvídat a udržovat je pod kontrolou. „TCO ownership calculator“ (kalkulačka celkových nákladů na vlastnictví) vám s tím pomůže. 

Pro výpočet TCO vašeho vozidla nastavte hodnoty níže uvedených parametrů podle vaší konkrétní situace a pak klikněte na „Vypočítat“. Pomůže vám to řídit a synchronizovat všechny položky vašich výdajů a získat spolehlivý obraz o provozních nákladech vozidla za celý jeho životní cyklus.

CELKOVÉ NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ (TCO)

Program TCO2 Live nabízí exkluzivní služby pro zákazníky segmentu těžkých nákladních vozů IVECO:  

  • TCO2 SMART REPORT – týdenní hlášení o stylu jízdy a spotřebě paliva
  • TCO2 ADVISING – poradenství ohledně úspory paliva poskytované vyhrazeným týmem
  • TCO2 DRIVING – kurzy řízení zaměřené na úspornost. Učíme, jak snížit spotřebu paliva, zvýšit životnost vozidla a maximalizovat bezpečnost na silnici
CELKOVÉ NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ (TCO)
TCO2 SMART REPORT

TCO2 SMART REPORT

@Titolo

Dálkový sběr dat z palubního systému IVECO DRIVING STYLE EVALUATION (HODNOCENÍ STYLU JÍZDY) umožňuje vyhodnocování hlavních parametrů výkonnosti vozidla a řidiče. 

Hlášení jsou týdně odesílána správci vozového parku automatickým e-mailem se zaměřením na chování řidiče a související trendy, spotřebu paliva pro dané vozidlo a uhlíkovou stopu vozového parku jako celku. Služba je nezávislá na ostatních službách řízení vozového parku přes webový portál.  

S NOVÝM STRALISEM XP získáváte TCO2 SMART REPORT na 4 roky. ​

TCO2 SMART REPORT a TCO2 ADVISING dokáží snížit spotřebu paliva až o 3 %.

TCO2 ADVISING

@Titolo

IVECO je všestranným „poradcem v oblasti paliva“ – partnerem na plný úvazek v úsilí o efektivitu a udržitelnost dopravy. 

Naše zkušenosti s nejefektivnějšími technikami pro úsporu paliva vycházejí z mnohaletých provozních údajů shromážděných a zpracovaných (ve spolupráci s našimi zákazníky) při různých misích a na různých trasách. 

Nyní IVECO nabízí toto jedinečné know-how jako službu poskytovanou vyhrazenými týmy odborníků na palivo na každém trhu, kteří nepřetržitě monitorují klíčové ukazatele výkonnosti (KPI) s cílem vytvořit plány pro zlepšení šité na míru. S NOVÝM STRALISEM XP a NP získáte službu TCO2 ADVISING na jeden rok.

TCO2 SMART REPORT a TCO2 ADVISING dokáží snížit spotřebu paliva až o 3 %.

TCO2 DRIVING

@Titolo

Dobří řidiči mohou dosáhnout úspory paliva v souladu s nejlepšími technologickými zařízeními: společnost IVECO proto nabízí specifické programy školení řidičů s cílem rozvíjet dovednosti řidičů našich zákazníků. 

Učíme, jak snížit spotřebu paliva, zvýšit životnost vozidla a maximalizovat bezpečnost na silnici. 

Kurzy lze připravit dle požadavků zákazníka a mohou se konat u zákazníka nebo v prostorách společnosti IVECO. Témata školení zahrnují znalost vozidla, jeho vlastností a funkcí a praktické jízdy s profesionálním lektorem.​​​

TCO2 SMART REPORT a TCO2 ADVISING dokáží snížit spotřebu paliva až o 3 %.