​All Makes

Řada All Makes náhradních dílů je nový vývoj, který se zrodil ze zkušeností dvou významných značek: Magneti Marelli aftermarketovédíly a kvalitní služby splňují požadavky Iveco servisní sítě pro nabídku řady výrobků vhodných pro lehká užitková vozidla.

Nyní si můžete vybrat pro modely od velkých výrobců, například, Citroën Jumper, Ford Transit, Mercedes Sprinter, Nissan Interstar, Opel Movano, Peugeot Boxer, Renault Trafic, VW Crafter a Isuzu řady N řadu dílů All Makes - spoléhající se na vynikající náhradní díly a kvalitní služby poskytované sítí odborníků, kteří jsou v neustálém kontaktu s nejnovějším vývojem.

Školení, pokročilé diagnostické řešení a odborné znalosti kombinují reakci na všechny vaše potřeby a zajišťují bezpečnost vašeho vozidla.

All Makes přináší deset nových řad vybraných z našich nejoblíbenějších skupin komponentů. V řadě All Makes od společnosti Magneti Marelli jsou k dispozici následující náhradní díly pro vaše vozidlo: Alternátory a startéry, tlumiče, baterie, žhavící svíčky, ventilátory a klínové řemeny, filtry topení, filtry pro motor, brzdové destičky, žárovky a stěrače.

Ideální řešení pro vozové parky s více značkami, poskytuje jedinečný referenční bod pro náhradní díly a odborné znalosti a zkušenosti servisu Iveco.

All Makes - perfektní řada řešení pro všechna lehká užitková vozidla.