Tiskové zprávy

Nákladní vozidla Genlyon dodána do Vietnamu
Dne 27. srpna se v závodě SIH v Chongqingu konalo slavnostní předání a označení vozového parku nákladních vozidel Genlyon vyráběných ve spolupráci se společností SAIC-Iveco Hongyan. Vozidla byla předána společnosti Openasia Heavy Equipment, která je prodejcem značky Iveco ve Vietnamu.

Je to poprvé, kdy SAIC-Iveco Hongyan vyvezla své výrobky prostřednictvím světové prodejní sítě Iveco, což je v souladu s prodejní strategií značky Iveco pro vývoz výrobků vyráběných ve spolupráci s čínskými výrobci na mezinárodní trh.

Užitkové vozy dodané do Vietnamu zahrnovaly rozšířenou nabídku 20 vozů Genlyon, včetně traktorů, sklápěcích vozidel a míchaček betonu v různých verzích.

Všechna vozidla jsou vybavena motorem Cursor 9, řadovým šestiválcovým motorem common rail o výkonu od 340 do 380 k. Motor je vyráběn v místním společném závodě Iveco Saic-Fiat Powertrain Hongyan.

Při představení v březnu 2009 na Národním olympijském stadionu v Pekingu byl Genlyon oceněn jako „Nákladní vůz roku 2009“ v Číně. Využil tak evropské kvality značky Iveco a technologické dokonalosti, což umožnilo značce Genlyon strategický vstup do segmentu nákladních vozidel na čínském trhu. Vozidlo je vynikajícím kompletním výrobkem na platformě Iveco Stralis a má za cíl nabízet zákazníkům velmi spolehlivou nejvyšší úroveň užitkových vozidel s vynikajícím výkonem a nejlepší spotřebou ve své třídě.

Ze závodu v Chongqingu budou vozidla dodána do Hanoje a Hočiminova města během druhé poloviny září. Bude zaručen rychlý poprodejní servis a dostupnost náhradních dílů v moderních pobočkách prodejce značky Iveco ve Vietnamu.