Tiskové zprávy

Iveco zvítězilo v New Yorku v soutěži Interactive Media Awards
Internetovské stránky Iveco Off Road zvítězily v nominaci na Best in Class v soutěži Interactive Media Awards v New Yorku. Mezi webovskou komunitou je toto oceňení vysoce hodnocené. Internetové stránky Iveco věnované modelovým řadám off road vozidel zvítězily s ohromujícím počtem 490 bodů z 500 možných ve třídě Automobily (Automotive Class), zahrnující webovské prezentace s vysoce inovativním obsahem.

Kreativita, interakce a multimediální obsah, to jsou hlavní charakteristiky stránek Offroad.iveco.com, které byly vytvořeny ve spolupráci s významnou agenturou DGTmedia, známou příklonem k elegantním řešením stránek se spektakulárním multimediálním obsahem. Vozidla Iveco prezentována společně vedle světově známého rugbyového týmu, legendárních All Blacks z Nového Zélandu. Prezentace evokuje schopnost přijmout jakoukoliv výzvu a zvítězit, a to za jakýchkoliv podmínek, v jakékoliv situaci.

Projekt podpory Iveca týmu All Blacks je zdůrazněný heslem „Built the same way“ (Jdeme stejným směrem – Máme stejnou strategii), který byl poprvé použit v roce 2007. Videosekvence, 3D modely a interaktivní nástroje činí stránky unikátně přitažlivými.

New Yorská soutěž Interactive Media Awards je pro sektor webovských designérů a komunikačních společností vysoce prestižní záležitostí. Reprezentuje prakticky mezinárodní standard referencí. Jury sestavená z uznávaných představitelů komunikačních 2.0 médií rozhoduje o udělení cen na základě celé řady kritérií mezi něž patří kreativita, kvalita obsahu, inovace a návštěvnický komfort.

www.offroad.iveco.com