Tiskové zprávy

Iveco na Auto Šanghaj

Společnost Iveco se prezentovala na 14. mezinárodní výstavě automobilového průmyslu v Šanghaji prostřednictvím svých dvou čínských společných podniků Naveco a SAIC-Iveco Hongyan (SIH). Nejvýznamnější přehlídka automobilů v Číně se konala na novém šanghajském výstavišti Expo Centre od 19. do 28. dubna 2011.

Oba společné podniky vystavovaly celkem devět svých nejnovějších výrobků. Byla to vozidla pro přepravu osob i transport zboží s konvenčním i alternativním pohonem, čímž Iveco splnilo svůj záměr, a to nabídnout kompletní paletu dopravních řešení pro čínský trh. Vozidla byla vystavena na ploše cca 1000 m2 na atraktivním místě přímo před hlavním vchodem do sekce s užitkovými vozidly.

Společný podnik Naveco vystavoval luxusní variantu vozu PowerDaily s motorem F1C, elektrický PowerDaily, kempinkový vůz a pojízdnou dílnu (obě vozidla na podvozku PowerDaily) spolu se dvěma novými lehkými nákladními vozy Yuejin Ouka. Výrobce těžkotonážních vozidel SIH představil tři varianty z modelové řady Genlyon - tahač 6x4, domíchávač 8x4 a sklápěč 6x4.

Společnost Naveco kromě toho vystavovala nový Yuejin Ouka řady K pro rok 2011 - vylepšený model určený pro trh lehkých nákladních vozidel. Má jednoduchý a elegantní design, nejmodernější pohonnou jednotku - dieselový motor F1C nové generace z produkce FPT Industrial, který efektivně redukuje spotřebu paliva, hluk i vibrace. Komfort ovládání vozu se zdokonalil zásluhou použití převodovky z dovozu (též od FPT).

Joint-venture SIH představil rovněž své značkové servisní služby se sloganem "Service Is Here" („Servis je zde“), které se zaměřují zejména na vyspělé technologie, průběžnou péči o vozidla, pohotové reagování, hustou síť servisů a vysokou přidanou hodnotu. To potvrzuje předsevzetí společnosti SIH, která chce nabízet výrobky vysoké kvality spolu s rychlými a výhodnými službami pro zákazníky.

Výstavu v Šanghaji navštívil i Enzo Gioachin, viceprezident Iveca pro služby zákazníkům. Spolu s top manažery společných podniků a partnerských firem se zúčastnil slavnostního představení nové řady Yuejin Ouka a značkových servisních služeb SIH.