Tiskové zprávy

Iveco Daily vyrazilo na turné po Evropě
Několik nových vozidel Iveco Daily vyrazilo 7. prosince 2011 z italské továrny v Suzarre na sedmietapové turné po Evropě, aby v nejrůznějších odvětvích činností vyhledali opravdové superhrdiny a zachytili je při každodenní  práci. 

New Daily

Reprezentanti nové modelové řady vystartovali ze Suzarra (provincie Mantua), kde se Daily vyrábí a první zastávkou na jejich cestě – a zároveň jedinou v Itálii – byl autosalon v Bologni. Potom navštíví Mnichov, Hamburk, Paříž, Amsterdam, Kodaň a Stockholm. Je to výzva nejen pro Iveco, ale i pro bloggera a fotografa Fosca Giulianelliho, který pojede v jednom z vozidel, celé turné zdokumentuje a bude dělat interview s profesionály od fochu.
Turné je rozvrženo až do února 2012. Vozy navštíví v evropských městech trhy, zahradnictví, stavby i odborné semináře, kde si Fosca Guilianelli bude povídat s lidmi, kteří pracují ve sféře obchodu, distribuce i dopravy, a připraví fotoreportáže o jejich každodenní práci s novým Daily.
V návaznosti na téma superhrdiny z reklamní kampaně na nové Daily motto akce zní: „Toto je úloha pro...”. Díky novému Daily můžou totiž profesionálové počítat se spolehlivým pomocníkem, který zvládne i ty nejnáročnější každodenní úlohy.
Turné je možné sledovat prostřednictvím videozáznamů a fotografií na stránce společnosti Iveco a na hlavních sociálních sítích (Flickr, Facebook, YouTube, Twitter). Kromě toho proběhne na Facebooku  soutěž, kde budou uživatelé moci hlasovat pro svoji oblíbenou fotografii a vybrat si svého superhrdinu.