Nové Eurocargo: kompletní nabídka náhradních dílů a servisu

​​​​​Divize náhradních dílů a servisu Iveco se speciálně zaměřila na podporu zákazníků nového Eurocarga a zajistila pro ně kompletní online katalog se 100 % dostupností originálních náhradních dílů při uvedení vozidla na trh. Tento krok zajišťuje stoprocentní možnost servisu vozidla od prvního dne.

Při uvedení nového Eurocarga na trh byl kladen velký důraz na rozšíření záruky na náhradní díly, aby si byli zákazníci absolutně jistí, že získají maximum z poprodejního servisu. Většina karosářských dílů, zpětná zrcátka a světla byla přepracována tak, aby na nich značka Iveco byla více viditelná i při výměnách dílů. Originalita náhradních dílů Iveco je garantována díky přísnému procesu výběru těch nejlepších dodavatelů a materiálů, detailním testům shody a kontrolám spolehlivosti během celého výrobního procesu a distribuce. Osm skladišť po Evropě spojuje inovativní technologie tak, že mohou fungovat jako jediné virtuální distribuční centrum, které je schopno řídit více než 350 000 položek na nejvyšší úrovni.

Řada doplňků pro Eurocargo je navržena tak, aby odpovídaly potřebám řidiče. Nabízí nejkvalitnější materiály a proces jejich výroby je již velmi dobře zaveden. Pro individuální přizpůsobení Eurocarga se doplňky Iveco pyšní širokou škálou produktů, které jsou speciálně navrženy pro zlepšení vzhledu, pohodlí, bezpečnosti i technologie vozidla.

Mezi různými nabízenými řešeními jsou asistenční systémy usnadňující couvání, ideální pro lepší výhled řidiče při manévrování a zvyšují bezpečnost. V nabídce je dohromady 6 systémů, které pokryjí veškeré požadavky, s TFT LCD barevnými monitory a vůči vodě i prachu odolnými kamerami.
Nové Eurocargo nabízí i možnost instalace kávovaru Lavazza. Pro ty, kteří potřebují mít neustálý přístup k internetu, je v nabídce přístroj, který poskytuje 3G připojení i za jízdy. Internet je poskytován díky kartě SIM a disponuje baterií, která vydrží 10 hodin a lze ji dobít pomocí USB kabelu.

Mezi řadou doplňků má nové Eurocargo i funkce kompletního ochranného systému: systém proti krádeži s telefonickým hlásičem k zabezpečení motorového prostoru, s upozorněním pomocí SMS a telefonickým upozorněním, navíc poskytuje ochranu proti nastartování.