Iveco Origin 100% je garance vynikající kvality zvolená společností Iveco pro zajištění pohotové, kvalifikované a spolehlivé organizace poprodejních služeb, které jsou vždy v souladu s potřebami zákazníka.
Originální díly Iveco jsou výsledkem trvalého procesu hledání a výběru nejlepších dodavatelů a jejich kvalita je garantována testováním a kontrolami spolehlivosti v průběhu celého procesu výroby. Produkty a služby výborné kvality, péče a profesionální kvalifikace: Služby zákazníkům Iveco splňují všechna očekávání zákazníků, obětavě a kompetentně, a udržují vozidlo v perfektním stavu po celou dobu, jak to dokáže pouze společnost, která jej navrhla a vyrobila.


Tak bude vaše vozidlo vždy dobře fungovat

Každá součást byla navržena s ohledem na celek. Z tohoto důvodu jsou originální díly jediné, které zaručují zachování původní výkonnosti.

4 hlavní výhody:
  • bezpečnost
  • dlouhá životnost vozidla
  • klid
  • trvale vysoká výkonnost

Zvlášť rychlé dodávky každého typu dílu po celé Evropě. A můžete se hned vrátit do práce.

IVECO ORIGINÁLNÍ DÍLY, BEZPEČNÉ CESTOVÁNÍ V KLIDU www.origin.iveco.com


 

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: f07f2f9f-5918-8089-73e1-ab45eab2f221.