Instynkt biznesowy w Nowym Daily Euro 6: najlepszy partner dla rozwijających się firm transportowych dzięki rewolucyjnej aplikacji DAILY BUSINESS UP

​​Nowy Daily Euro 6 kontynuuje sukces Daily wprowadzonego na rynek w roku 2014, najlepszego Daily w historii, zdobywcy prestiżowego tytułu „Międzynarodowego Samochodu Dostawczego Roku 2015” i laureata wielu nagród na całym świecie - od Niemiec (uznano go tam za „Najlepszy Pojazd Użytkowy o masie do 3,5 tony” oraz uhonorowano nagrodą „Best KEP Transporter 2015”, a Daily Hi-Matic zdobył „Nagrodę za innowacyjność”) po Chile (otrzymał tytuł „Najlepszego Pojazdu Użytkowego Roku 2016”).

Nowy Daily Euro 6 oferuje doskonałe osiągi każdego dnia dzięki nowym mocnym silnikom o pojemności 2,3 i 3,0 litra rozwijającymi moc do 210 KM i oferuje moment obrotowy 470 Nm. Umożliwia dodatkowe obniżenie zużycia paliwa, co oznacza oszczędności na poziomie 8% w porównaniu z wcześniejszymi modelami Euro 5 dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii w zespole napędowym.

Niskie koszty przeglądów i napraw dzięki dłuższym okresom między przeglądami oraz komponentom o długiej żywotności oznaczają dodatkową oszczędność rzędu 12%.

Dzięki nowej aplikacji DAILY BUSINESS UP kierowca jest zawsze połączony z siecią i może korzystać z systemu asystenta jazdy i asystenta biznesowego.