Najbardziej wszechstronny pojazd i doskonały partner dla firm montujących zabudowy

​​​​​Daily jest najwszechstronniejszym pojazdem w swojej klasie, oferowanym w wersjach o dopuszczalnej masie całkowitej od 3,3 do 7,2 tony i przestrzeni ładunkowej od 7,3 m3 do 19.6 m3 (najbogatsza oferta w branży). Wyjątkowa wszechstronność i różnorodność dostępnych wersji - furgon z nadwoziem pełnym i częściowo przeszklonym, a także podwozia z kabiną zwykłą lub przedłużaną (tzw. załogową), odsłoniętym podwoziem - otwiera ogromne możliwości zastosowania do realizacji wielu różnych zadań.

Ponadto, konstrukcja nośna ze specjalnymi stalowymi poprzecznymi wzmocnieniami w kształcie litery C to najlepsza platforma dla firm montujących zabudowy pojazdów - można ją dostosować do realizacji różnych zadań (samochód kempingowy, karetka, laweta, przewóz śmieci). Niezwykłą wszechstronność zwiększono jeszcze bardziej dzięki wprowadzeniu nowego rozstawu osi (5100 mm) modelu 7-tonowego, co umożliwia maksymalne wydłużenie nadwozia (w przypadku wersji z podwoziem z kabiną) i zapewnia dodatkowe możliwości zabudowy.


Daily Minibus Euro 6: przewóz osób w luksusowych warunkach

Szeroka gama modeli Daily Minibus Euro 6 umożliwia realizację wielu różnych zadań związanych z przewozem pasażerów: pozwala na przewóz turystów w komfortowych warunkach, przewozy międzymiastowe (Daily może pomieścić największą liczbę osób w tej kategorii pojazdów), może również pełnić rolę autobusów szkolnych. Najlepiej wyposażona wersja 6,5-tonowa to najlepszy standardowy pojazd tej klasy na rynku, umożliwiający przewóz 22 pasażerów i zapewniający dużą przestrzeń bagażową. Podobnie jak pozostałe modele w ofercie Daily, wersja ta jest dostępna z silnikiem wysokoprężnym, Natural Power oraz silnikiem elektrycznym. W ofercie pojazdów Daily Euro 6 Hi-Matic jest również mikrobus. Daily Minibus Euro 6 oprócz korzyści oferowanych przez wszystkie modele z tej rodziny (wysoka wydajność i niskie koszty eksploatacji) zapewnia luksusowe i stylowe wnętrze umożliwiające komfortowy przewóz osób.