İşinizle bağlantıda kalmanın basit bir yolu!
Yeni Daily’ye ilk adımınızı attığınız andan itibaren eksiksiz araç-içi bağlanabilirlik özelliklerinin keyfine varın.
Günlük işlerde filo ve iş etkinliğini artırmanın ve sürücülerin verimini maksimuma çıkarmanın kolay bir yolu.

Kurulum konusunda yardım için lütfen bizimle iletişime geçin:
telematics@iveco.com
 

Yeni "MyDAILY Customer Portal"

Sürücü ya da filo sahibi misiniz?

MYDAILY Müşteri Portalı, bulunduğunuz her yerden aracınızın verilerini çevrimiçi olarak kontrol etmenizi sağlar. Yakıt tüketimi, ortalama hız, sürüş süresi ve coğrafi konumlandırma hepsine kolayca erişilebilir.

Kimlik bilgilerinizle şu adresten oturum açın: www.mydaily.iveco.com

 
 
 
 

YENİ DAILY’NİZİ BAĞLAYIN

TABLET TUTUCU

Mobil cihazınızı yeni ve pratik tablet tutucuya yerleştirin: DAB radyo aracılığıyla aracınızla bir Bluetooth bağlantısı otomatik olarak kurulacaktır ve Yeni Daily aracınız bir bağlantılı profesyonel iş istasyonu haline gelecektir.
Sizin için hem Sürücü hem de İş Asistanı olarak üstleneceği iki rolün de avantajlarından tam olarak faydalanın!

 

TIKLAYIN & YAKITTAN TASARRUF EDİN

SÜRÜŞ TARZI DEĞERLENDİRME

Araç-içi öğretmen görevi gören eşsiz Sürüş Tarzı Değerlendirmesi, sürüş tarzınızı optimize etmenize ve yakıt tasarrufunu maksimuma (%15’e kadar) çıkarmanıza yardımcı olmak için size gerçek zamanlı öneriler sunar!

TIKLAYIN & YÖNETİN

ARAÇ ETKİNLİĞİ YÖNETİMİ

Yeni Daily’nıza gereken ilgiyi birçok değerli ve pratik araç ile gösterin: Genişletilmiş Gösterge Paneli, Araç Kartı, Bakım Planı çizelgesi ve İnteraktif Kullanıcı Kılavuzu. Daima parmaklarınızın ucunda!

TIKLAYIN & VERİMİ ARTIRIN

PROFESYONEL GPS NAVİGATÖRÜ & FLEETWORK

Ayrıntılı 3D haritalar, gerçek-zamanlı trafik uyarıları, araç boyutlarına ve taşıdığı yüklere göre rota ve kısıtlama bilgileri sunan Sygic Profesyonel Navigasyon sistemi, paradan ve zamandan tasarruf sağlayan en iyi rotayı bulmalarında sürücülere yardımcı olur!

Filigran verimliliğini, sürücüler için zamanlama ve gönderme, güzergahlarını ve atamalarını FleetWork ile organize edin, böylece Sygic Navigator'a tamamen entegre edilerek optimize edilir!

Sygic logo

Daha iyi iş gücü yönetimi için Sygic Profesyonel GPS navigasyonu ve Sygic FleetWork, Sygic ile kurulan ortaklık sayesinde sağlanmaktadır.

TIKLAYIN & MEDYANIN KEYFİNE VARIN

BİLGİ-EĞLENCE SİSTEMİ

Tüm radyo fonksiyonlarının ve cihazınızdaki ya da USB belleğinizdeki multimedya içeriğinin keyfini çıkarın.

TIKLAYIN & ARAYIN

AKILLI TELEFON FONKSİYONLARI

Tüm cep telefonu fonksiyonları, güvenli sürüş için metin mesajlarını dinleme & görüntüleme özelliği de dahil olmak üzere, bir lüks otomobil kalitesinde geliştirilmiştir.

TIKLAYIN & GÜVENDE KALIN

NON-STOP IVECO YARDIMI

Nerede olursanız olun, ne zaman olursa olsun, Yeni Daily’nızı ve işinizi işler durumda tutun! IVECO NON-STOP şimdi 7/24 yol yardımı için DAILY İŞ GELİŞİMİNE tamamen entegre edildi.