Prosty sposób na utrzymanie łączności w biznesie! Pełna łączność na pokładzie od chwili, kiedy wsiądziesz do nowego Daily Euro 6. Prosty sposób na poprawę efektywności parku pojazdów i całej firmy, a także na maksymalizację wydajności codziennej pracy kierowców.

W celu uzyskania pomocy w instalacji proszę o kontakt pod adresem :
telematics@iveco.com
 

Nowy Portal dla Klientów MyDAILY

Jesteś kierowcą czy właścicielem parku pojazdów?

Portal dla Klientów MyDAILY umożliwia sprawdzanie wszystkich danych pojazdu przez internet, z dowolnego miejsca. Zużycie paliwa, średnia prędkość, czas podróży i dane geolokalizacyjne — wszystkie te informacje są łatwo dostępne.

Zaloguj się na www.mydaily.iveco.com na podstawie swoich danych uwierzytelniających.

 
 
 
 

PODŁĄCZ NOWEGO DAILY EURO 6 DO SIECI

Tablet Holder

Zamontuj urządzenie mobilne w nowym i praktycznym uchwycie na tablet. Cyfrowe radio (DAB) automatycznie nawiąże połączenie z urządzeniem przez Bluetooth, a nowy Daily Euro 6 stanie się profesjonalną stacją roboczą. Może ona pełnić podwójną funkcję — Asystenta kierowcy i Asystenta biznesowego!

 

NACIŚNIJ I OSZCZĘDZAJ PALIWO

OCENA STYLU JAZDY

Unikatowa funkcja oceny stylu jazdy działa jak instruktor obecny na pokładzie. Sugestie przekazywane w czasie rzeczywistym pomagają kierowcy optymalizować sposób prowadzenia pojazdu i zaoszczędzić nawet do 15% paliwa!

NACIŚNIJ I ZARZĄDZAJ

ZARZĄDZANIE EFEKTYWNOŚCIĄ POJAZDU

Take care of your New Daily Euro 6 with many valuable and handy tools such as: Extended Dashboard, Vehicle Card, Maintenance Plan schedule and Interactive User Handbook. Always available at your fingertips!

NACIŚNIJ I POPRAWIAJ EFEKTYWNOŚĆ

PROFESJONALNA NAWIGACJA GPS I FLEETWORK

Profesjonalny system nawigacji firmy Sygic, zawierający szczegółowe mapy 3D oraz podający w czasie rzeczywistym informacje o ruchu, objazdach i ograniczeniach z uwzględnieniem wymiarów pojazdu i rodzaju ładunku, pomaga kierowcy znaleźć najlepszą drogę, a tym samym oszczędzić pieniądze i czas.

Optymalizacja wydajności floty dzięki planowaniu i wysyłaniu zadań do kierowców, organizowaniu ich tras oraz przydziałów z wykorzystaniem funkcji FleetWork, która jest w pełni zintegrowana z nawigacją Sygic!

Sygic logo

Opracowana we współpracy z firmą Sygic profesjonalna nawigacja GPS z funkcją FleetWork usprawnia zarządzanie personelem

NACIŚNIJ I KORZYSTAJ Z MULTIMEDIÓW

INFORMACJA I ROZRYWKA

Odbiór programów radiowych oraz odtwarzanie treści multimedialnych zapisanych w urządzeniu mobilnym lub pamięci USB.

NACIŚNIJ I ZADZWOŃ

FUNKCJE SMARTFONA

Wszystkie funkcje telefonu komórkowego zostały ulepszone na wzór systemów montowanych w pojazdach najwyższej klasy. Kierowca może na przykład odsłuchiwać i przeglądać wiadomości tekstowe bez wpływu na bezpieczeństwo jazdy.

NACIŚNIJ I JEDŹ BEZPIECZNIE

IVECO ASSISTANCE NON-STOP

Niezależnie od miejsca i czasu, nowy Daily Euro 6 i Twoja firma nie zwalnia obrotów! System IVECO NON-STOP jest teraz w pełni zintegrowany z aplikacją DAILY BUSINESS UP i zapewnia dostęp do całodobowej pomocy drogowej.