​All Makes

Sortiment All Makes náhradných dielov predstavuje nový vývoj zrodený na znalostiach dvoch dôležitých značiek: Kvalita popredajných dielov a služieb Magneti Marelli vyhovuje servisnej sieti značky Iveco, vďaka čomu môže ponúkať rad produktov vhodných pre všetky ľahké komerčné vozidlá.


Od dnešného dňa si pre modely od veľkých výrobcov, ako napríklad Citroën Jumper, Ford Transit, Mercedes Sprinter, Nissan Interstar, Opel Movano, Peugeot Boxer, Renault Trafic, VW Crafter a Isuzu Series N, môžete vybrať sortiment All Makes - spoľahnite sa na vynikajúce náhradné diely a kvalitné služby zo strany sieťových profesionálov, ktorí poznajú najnovšie vývoje.

Kombinácia školenia, riešenia pokročilej diagnostiky a skúseností s viacerými značkami dokáže reagovať na všetky vaše potreby, pričom zaručí bezpečnosť vášho vozidla.

All Makes spája desať nových radov vybraných z našich najpopulárnejších rodín produktových dielov. Z radu All Makes si vyberte náhradné diely Magneti Marelli pre svoje vozidlo: alternátory a štartéry, tlmiče, batérie, žeraviace sviečky, ventilátory a klinové remene, filtre interiérového priestoru, filtre motora, brzdové doštičky, žiarovky a stierače.

Ideálne riešenie pre vozový park pozostávajúci z viacerých značiek, ktorý zabezpečuje jedinečný referenčný bod pre náhradné diely a skúsenosti a servisnú dokonalosť značky Iveco.

All Makes - dokonalý rad riešení pre všetky ľahké komerčné vozidlá.