​ IVECONNECT FLEET

​​IVECONNECT FLEET

Automobiļi, kas ir aprīkoti ar IVECONNECT sistēmu, piedāvā arī specifiskas funkcijas profesionāļiem un autoparkiem, piemēram, 24 stundu palīdzību „Non-Stop Assistance” (ANS 24), kas ir sasniedzama ar vienu vienīgu klikšķi uz ekrāna.
IVECO KLIENTU CENTRĀ automātiski tiek saņemti automobiļa dati, GPS pozīcija un automobiļa elektroniskā vadības bloka bojājuma kods. Tādā veidā ir iespējams nodrošināt ātru un efektīvu palīdzību jebkurā diennakts laikā.
ANS24 funkcijas nepieprasa autoparka pārvaldības līguma aktivizēšanu, ir vajadzīga tikai telemātikas ierīce.Autoparka pārvaldības pakalpojumi ir pieejami visu konfigurāciju automobiļiem, un tos nodrošina IVECO sadarbībā ar QUALCOMM®, kas šajā nozarē ir vadošā kompānija pasaulē. Jūs varat izmantot kompānijas sniegtos pakalpojumus, parakstot speciālu līgumu, kas nodrošinās jums piekļuvi Fleet VisorTM portālam ziņojumu analizēšanai.
IVECONNECT FLEET kontrolē:

• katra vadītāja darba un atpūtas laiku,
• ziņojumu apmaiņu starp operatoru centru un vadītāju,
• pasūtījumus un piegādes,
• automātisku tahogrāfa datu lejuplādēšanu,
• specifiskos ziņojumus,
• VADĪTĀJA UZMANĪBAS UZTURĒŠANAS sistēmas ziņojumus,
• BRAUKŠANAS STILA NOVĒRTĒJUMA ziņojumus.

Sistēma arī pastāvīgi kontrolē automobiļa atrašanās vietu, izmantojot tādas progresīvās funkcijas kā „track & trace” and „geofencing”.Pasūtījumu pārvaldības funkcija tiek izmantota pakalpojumu komunikācijas nosūtīšanai: tā nosaka vadītāja atrašanās vietu un iezīmē maršrutu (visa informācija tiek atspoguļota uz borta displeja). Izmantojot IVECONNECT FLEET sistēmu, šos datus var integrēt jūsu uzņēmuma loģistikas sistēmā.No operatoru centra var kontrolēt vadītāja darba stundas, degvielas patēriņu, GPS pozīcijas un paredzamos ierašanās laikus reālajā laikā. Sistēma ļauj arī automātiski kontrolēt juridiskās prasības attiecībā uz tahogrāfa un vadītāja kartes datu lejuplādēšanu, apstrādi un saglabāšanu.Jūs varat pielāgot detalizētos, viegli izmantojamos ziņojumus, atbilstoši sava uzņēmuma specifiskajām prasībām. Pastāvīga vadītāja snieguma uzraudzīšana, izmantojot BRAUKŠANAS STILA NOVĒRTĒŠANAS  sistēmu (kas gan vēl!) sniegts jums papildus iespējas jūsu uzņēmuma konkurētspējas palielināšanai.Autoparka menedžeri var izvērtēt katra vadītāja braukšanas sniegumu, apzināt tos vadītājus, kuriem ir nepieciešamas papildus apmācības un izveidot motivējošu sistēmu, kas balstās uz objektīviem mērījumiem.
Samazinot starpību starp vidējo degvielas patēriņu un labāko vadītāju degvielas patēriņa rādītājiem, jūs panāksiet būtisku degvielas izmaksu samazinājumu.